Menüü

Seriaalist

10-osaline hoogne noortesari "Miks mitte?!" räägib 18-aastasest Annast, lõpuklassi kogelevast nohikust, kes unistab saada rajuks ja kuulsaks räppariks, samal ajal, kui terve maailm ootab, et Anna läheks kuulekalt ülikooli reaalaineid õppima. Ja tegelikult adub Anna isegi oma unistuse kättesaamatust, kuni kõik ühel päeval muutub. Nimelt otsustab Anna isa Martin peale närviatakki elupõlise juhatajaameti maha panna ja hakata ellu viima omaenda kunagist unistust – saada moekunstnikuks.

See pööre annab Annale julgust oma eesmärgi poole liikuma hakata ja Anna otsustab osaleda räppar Genka korraldatud karmis räpilahingus, mille peaauhinnaks on plaadileping ja kohene surematu kuulsus. Ah jaa, samal ajal peab Anna tegelema veel ka klassikaaslaste kiusamisega ja enda esimese armastusega ja noh... esimese töökohaga nõudepesijana öises restoranis. Seda kõike saadavad lisaks sekeldused Anna vanema venna Gustaviga, kes on ennast tahtmatult ohtliku grupeeringuga sidunud. Ja elu ei muuda kergemaks ka ulakas vanaisa Otto ning pingetest praksuv ema Moonika.

Koolilõpu melu, naljakad ja ohtlikud seiklused, arveteklaarimised, muusika, elluastujate unistused ja esimesed tõsised otsused, esimesed tõelised armumised – see kõik avaneb meie ees värvikas, tempokas ja kaasakiskuvas noortesarjas "Miks mitte?!".

Osatäitjad

Pirte Laura Lember

Anna

Maarja Jakobson

Ema

Indrek Taalmaa

Isa

Lauri Nebel

Vanaisa

Sten Jõgi

Vend Kustav

Neiron Seire

Vend Jaan

Emma Tross

Klassiõde ja parim sõbranna Liis

Risto Kuuskla

Klassivend Keido

Oliver-Marcus Reimann

Klassivend Vadim

Mauri Liiv

Klassivend Marko

Melissa Mariel Korjus

Klassiõde Carmen

Elis Liblik

Klassiõde Stella

Helena Tõnisma

Klassiõde Birgit

Grete Klein

Restorani ettekandja

Ivo Reinok

Restorani kokapoiss

Henry Kõrvits

Genka

Ott Kiivikas

Isa sõber

Riho Kütsar

Isa sõber

Janek Joost

Ema ülemus

Külliki Saldre

Vanaema

Ragne Pekarev

Ajakirjanik

Aarne Soro

Turvamees

Tarvo Vridolin

Restorani juhataja

Viire Valdma

Poe juhataja

Mari Abel

Matemaatika õpetaja