Menüü

Noorteseriaali "Miks mitte?!" tunnustati rahvusvahelisel telekonverentsil

5 päeva tagasi

 Möödunud nädalal esitleti noorteseriaali "Miks mitte?!" Bangkokis toimunud rahvusvahelisel telekonverentsil Input 2019. Tiheda eelsõela läbinud sari tuli näitamisele noortesarjade kategoorias koos Taani, Hollandi, Šveitsi ja Tai seriaalidega.

Loe edasi

Kodumaine noortesari „Miks mitte?!“ läheb eetrisse Leedus ja Islandil ning linastub telekonverentsil Tais

5 päeva tagasi

 Sügisel ETV eetris olnud noortesari “Miks mitte?!” lööb ka välismaal laineid: seriaal jõuab eetrisse nii Leedu kui Islandi telekanalites ning see valiti ka Tais toimuvale rahvusvahelise televisioonikonverentsi programmi. 

Loe edasi

Eesti noorteseriaal "Miks mitte?!" teeb välismaal enneolematut võidukäiku

7. mai 2019

 Sügisel ETV ekraanil jooksnud kodumaine noortesari «Miks mitte?!» läheb sel kevadel eetrisse Leedu ja Islandi riiklikel telekanalitel ning on valitud Bangkokis toimuva televisioonikonverentsi programmi.

Loe edasi

Noortesari "Miks mitte?!" noore pilgu läbi: Kas vaadata? Miks mitte, aga elu see ei muuda

1. november 2018

"Miks mitte?!" on üldiselt tore sari, mida võib edasi vaadata, kuigi probleemid, millega gümnaasiumi lõpuklass maadleb, tunduvad pigem olevat põhikoolist pärit, arvustab noortesarja starti esimese kahe osa põhjal teismeline televaataja Margaret Pärli.

Loe edasi

"Miks mitte?!" noor peaosaline seisis võtetel silmitsi kahe hirmuga

1. november 2018

ETV uus noortesari "Miks mitte?!" räägib räpparikarjäärist unistavast kokutavast Annast, keda kehastab 19-aastane Pirte Laura Lember. Noor näitleja tunnistas, et muretses võtete eel enim just räppimise ja kokutamise pärast

Loe edasi

Sarja "Miks mitte?!" režissöör: läbivaks teemaks on küpsemine

29. oktoober 2018

29. oktoobril alustas ETV ekraanil uus noortesari "Miks mitte?!", mis räägib loo ühest omapärasest perekonnast, kus isa otsustab hakata moekunstnikuks ning tütrest saab räppar. "Ringvaate" reporter Jüri Muttika käis suvel sarja võtetel kohal.

Loe edasi

Uus seriaal "Miks mitte?!" näitab peremuresid noortepärases kastmes

29. oktoober 2018

Esmaspäeva õhtul kell 20.00 alustab ETV-s uus noorteseriaal "Miks mitte?!", mis toob vaatajate ette ühe perekonna loo teismelise neiu silmade läbi.

Loe edasi

Oktoober üllatab ETV-s uue noortesarjaga "Miks mitte?!"

28. oktoober 2018

Koolilõpu melu, naljakad ja ohtlikud seiklused, arveteklaarimised, muusika, elluastujate unistused ja esimesed tõsised otsused, esimesed tõelised armumised – see kõik avaneb juba oktoobris kaasakiskuvas noortesarjas "Miks mitte?!".

Loe edasi

Galerii ja video: Kinosaalis esilinastus ETV noortesari "Miks mitte?!"

24. oktoober 2018

29. oktoobril kell 20 jõuab ETV ekraanile värske noortesari "Miks mitte?!". Kolmapäeval, 24. oktoobril toimus sarja esimese osa pidulik esilinastus kinos Artis.

Loe edasi

Galerii ja video: Peagi alustab ETV-s uus noortesari "Miks mitte?!"

19. oktoober 2018

29. oktoobril kell 20 jõuab ETV ekraanile värske noortesari "Miks mitte?!".

Loe edasi

ETV uue noortesarja peaosaline otsib oma elus sama, mida tema tegelaskujugi

31. august 2018

Sügisel tuleb ETV eetrisse uus hoogne noortesari "Miks mitte?!". Sarja üks loojatest on ettevõte OÜ Kassikuld osanik Ergo Kuld, kes rääkis seriaalide hetkeseisust Eestis ning tutvustas peagi linastuvat noortepõnevikku.

Loe edasi